Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

minik yavru acilen yuva arıyor ! ( İstanbul)

YazarMesaj
C_e_M
Admin
C_e_M

minik yavru acilen yuva arıyor ! ( İstanbul) Empty
MesajKonu: minik yavru acilen yuva arıyor ! ( İstanbul)   minik yavru acilen yuva arıyor ! ( İstanbul) Empty09/04/09, 05:20 am

Hayata 4 bacakla başlamışdım ama şimdi 3 bacakla devam ediyorum bir insanoğlu yüzünden. Beni bulmasalardı ölmüştüm. Yine beni bir insanoğlu kurtardı. Neler yaşadığımı bir ben biliyorum birde bana bunu yapan kişi. Ama anlatamıyorum sizlere. Şimdi 3 bacaklıyım ama tek başıma yaşamam imkansız. Yaşamak istiyorum bende sizler gibi. Ama beni koruyacak sevecek bir aile lazım. Gözlerimdeki yalvarışı görebilirsiniz. Beni seveni unutmamak için tekrar tekrar bakıyorum beni alıcak mı acaba diye anlamaya çalışıyorum. Buğulu bakışlarım varmış. Kıyamıyorlar bana ama orada iyi beslenemeyeceğim iyi bakılamayacağım. Kucakta yatmayı çok seviyorum. Beni seviyorlar çok keyif alıyorum. Zaten şu an kedi kadar bir şeyim. Size hiç sorun çıkarmam. Hata yaparsam da bana doğru yolu gösterin hemen öğrenirim. Daha çok miniğim ben. Sevgi ve şefkat bekliyorum sizden. Lütfen bana yuvanızı açın. Beni alabilmeniz için deniz hanımla görüşmeniz gerekiyor. Ayrıca nufus cüzdanınızı ve ikametgahı belirten herhangi bir fatura getirmeyide unutmayın.

iletişim : deniz karaduman
0532 627 02 38

minik yavru acilen yuva arıyor ! ( İstanbul) Minikpati7197lj3.th

minik yavru acilen yuva arıyor ! ( İstanbul)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pointer yuva arıyor(İstanbul)
» Safkan golden yuva arıyor!! (İstanbul )
» Border Collie yuva arıyor(istanbul)
» Jack Russel kırması tatlı köpek yuva arıyor (İstanbul)
» kahve yuva arıyor