Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?

+6
haydut_killer
metehan061
DAHMER
experiance
JunioR
B-Real
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
haydut_killer

haydut_killer

Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty12/04/09, 02:13 pm

B-Real demiş ki:
Balık beslemek zor iş ya ben denedim de uğraşmak gerekiyo hem köpek hem o cok zor.

evet zor oluyor temizlemesi kötü işte ama bakması harika tabi cem arkadaşım çok seviyor onun için no problem Smile
B-Real
Admin
B-Real

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty12/04/09, 08:01 pm

evet severek ve ısteyerk yapmak lazım yoksa ıskence gıbı gelıo Very Happy
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty13/04/09, 05:29 am

B-Real demiş ki:
evet severek ve ısteyerk yapmak lazım yoksa ıskence gıbı gelıo Very Happy

yani Smile
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty15/04/09, 03:36 am

TERİER KONUSUNA KATILIORUM ARKADAŞLAR KOSKOCA KANGALLAR GELİO ÇEKİNMEDEN YANAŞIORUM Bİ TERİERE AŞI YAPMAKTAN ÇEKİNİORUM AKSİ YA ÇOĞU GELENDE TERİER CİNSİ OLUYO ÇOK ISIRDILAR BENİ HAFTADA EN AZ İKİ KERE DİŞLENİORUM No

EVDE BESLENCEK KÖPEK KONUSUNA GELİNCE BANA FARKETMEZ TEK BASIMA YASASAM EW KÖPEK ÇİFLİĞİNE DÖNER HERALDE SOKAKTAN BULDUĞUMU ALIRIM BENCE HERŞEY EĞİTİMDEN GEÇER BÜTÜN KÖPEKLERİN EV İÇİN Bİ MAHSURU OLMADIĞINA İNANIYORUM Laughing
experiance
Admin
experiance

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty17/04/09, 02:00 am

eminmisin Very Happy sahsen ben her kopegin ewde beslenebilecegini dusunmuyorum... bı kangal bi kafkas coban kopegi gibi ırkları ewde besledıgını dusunsene.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty17/04/09, 02:54 am

EVDE İNSAN BESLİOS O HAYVANLARDA LAFMII Laughing Laughing NEDEN OLMASINKİİ BANA UYAR YANİ BENİM İÇİN Bİ SAKINCA TEŞKİL ETMİO EN AZINDAN BAŞKA İNSANLAR OLUMSUZ DÜŞÜNÜO OLABİLİR AMA BANA KALIRSA BENİM YAŞADIĞIM YERDE SORUN DEĞİL YANİ KÖPEK SEWGİSİNİ ABARTMIŞ DURUMDAYM AMA SADECE KÖPEKLER İÇİN BU SÖYLEDİKLERİM IRKI KÜÇÜĞÜ BÜYÜĞÜ NEYE BENZEDİĞİ HİÇ FARKETMEZ SEWGİM ÖLÇÜMEZ HALDE YANİ SOKAKTA Bİ KÖPEK GÖRÜNCE AĞLAYASIM GELİO ÇOĞU ZAMAN SEWGİSİZ EWSİZ YEMEK BULURSA YİYO BULAMAZSA AÇÇ HASTAMI BİYERİMİ ACIYO ÜSÜYOMU BUNLAR AKLIMA GELİO ONLARIN HİSSEDİKLERİNİ MERAK EDİORUM DÜŞÜNÜORUM VE ÇOK KÖTÜ OLUYORUM BAZEN ONLARLA YAŞAMAK BİLE GEÇİO AKLIMDAM ÇOK HASSASIM BU KONUDA YA Crying or Very sad ETRAFIMDA GÖREBİLDİĞİM Bİ ÇOK KÖPEĞEDE BAKMAYA ÇALIŞIORUM YANİ YEMEK VERİORUM BAZEN OYNUYORUM SEWİYORUM FALAN SAYEMDE BİZİM SOKAK BARINAK GİBİ OLDU Smile
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty17/04/09, 03:41 am

evin içinde bence en güzel beslencek köpek ırklarından pitbull ve bull terier dogo argentina bnim böyle yapardım evde beslnecek olsa yani digerler neder ki herkesin düşüncesi farklıdır tabiki
CrAzY_X

CrAzY_X

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty20/04/09, 06:40 am

Bence Bandogge Ev İçin Süper Bir Köpek Smile Sadece Biraz İri ve Salyası Akar O Kadar.Havlamaz Çocuklara Gereğinden Fazla İltimas Gösterir Gelişimi ve Zekası Çok İleri Düzeydedir Sahibinin Yanında Olmak İster.
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty25/04/09, 10:04 pm

PUG LARDA ASLINDA ÇOK ŞİRİN OLUYO EWDE.
metehan061

metehan061

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty25/04/09, 10:15 pm

jack russel~~gsd~~apbt~~asbt~~ama inanınki bunların hepsini toplasanızda sadece tek bir kaz kadar iyi bekçi olamazlar...tüm köpek türlerinden daha iyi bekçilik standartları kazlarda vardır...inanmayan kaz bakılan bir çiftliğe girmeye çalışsın:)))
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty26/04/09, 07:32 am

pitbull beslenir... gerisini boşver valla diger köpek ırk ları hiç dikkatime ve ilgi alanlarıma girmiyor nedense pitbull ırkı daha farklı daha yakın geliyor bana farkımız tarzımız pitbull Smile
seytan666

MesajKonu: kim o ne o neci   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty02/05/09, 03:27 am

Idea confused scratch FİFİ DERKEN Embarassed Twisted Evil
metehan061

metehan061

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty02/05/09, 05:28 am

seytan666 demiş ki:

fifi fino bunlar aynı köpek ırkı yane terrierler:)
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?   Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ? - Sayfa 2 Empty03/05/09, 05:13 pm

metehan061 demiş ki:
seytan666 demiş ki:

fifi fino bunlar aynı köpek ırkı yane terrierler:)

evet kişilerin söyleme şekillerine göre degişir fifiler finolar finiler mesela ben fini derim Razz

Sizce Ev İçin En Uygun Köpek Cinsi ?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Sosyal Bir Köpek İçin
» sizce forumumuz nasıl?
» Pet'leriniz İçin Herşey !
» Jack Russel kırması tatlı köpek yuva arıyor (İstanbul)
» arkadaşlar buraya kendi yazdığımız şiirleri sözleri falan yazalım..