Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM)

2 posters
YazarMesaj
bugs bunny

bugs bunny

Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM) Empty
MesajKonu: Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM)   Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM) Empty09/04/09, 10:27 pm

Virgil’ in dogdugu batimda 4 kopek vardi ve en son dönen Virgildi. 18 aylikken roll icin denedik fakat isteksizdi. Virgile roll yaptirma cabalarimizi Virgil iki yasina gelene kadar basarisizlikla sonuclandi. Ilk rolesinde saglam ceneli bir Eli kopegine karsi pite cikti. 4 dakika icinde Virgilin 2 atardamarini patlatti. Virgil de bundan sonraki 6 dakikada kopegi parcalayarak karsilik verdi. Bir sonraki rolesinde, Virgil antremansiz olmasina ragmen, Boomerang kanindan antremanli iri yapili ve guclu bir kopege karsi savasti. 30 dakika sonra sahibi kopegi cekmek zorunda kaldi. Virgil cok ciddi yaralar acti kopekte. Big Brad benimle irtibata gecerek bir arkadasinin kopegiyle 22.200 de show bagladigini soyledi. Ilk macimizda Ted ve Frank, Ozzie Stevens’a karsiydi. Kopekler salindiginda Virgil rakibi Harley’i ilk dakikadan itibaren yerden kaldirmadi ve Ted 28. dakika da kopegini cekene kadar yerden yere vurdu. Virgil suratinda veya vucudunda en ufak bir yara bile yoktu. F. Rocco beni arayarak Mike So’nun Cain isimli 2xW unvanli bir kopeginin oldugundan bahsetti ve kimsenin bu kopekle show yapmak istemedigini soyledi. Mike aradim ve maci 21.800 de balgadik. show gunu Virgile tuvaletini bir turlu yaptiramadim. O kadar gezdirmemize ragmen bir turlu bosaltmadi icindekileri. Mike bir kendi kopegine sonrada benim kopegime bakti ve show yapmayacagini ve benim kaybettigimi soyleyerek parasini istedigini soyledi. (*) Fikrini degistirmesi icin cok ugrastim ama degistiremedim. Neyseki yanimda sag kolum Bob Bryan vardi ve Mike’la konusmaya calisiyordu. Belirli bir sure konustuktan sonra mike’I ikna ettigini ve maca baslayacaklarini soyledi. Maci nasil bagladigini sordugumda, Mike’in maca zaman limiti koydugunu ve 45 dakika sonunda hala kopegi dovusuyorsa maci Mike’in kazanacagi konusunda anlastigini soyledi. Bunun bir cilginlik oldugunu biliyordum fakar hic dovusmeyiop kaybetmektense dovusup bu sekilde kaybetmek daha adilceydi. Kopekler birakildiginda Cain yeteneklerini ve guclu cenesini gostermeye basladi. Ama Virgil’in uzerine her daha fazla baski kurmaya calistiginda, Virgil daha hizli dovusmeye basliyordu ve daha guclu isiriyordu. Bu show tam gunesin altinda ve bir tepenin zirvesindeydi. Nem yuksekti. Cain 20inci dakika turn yapti. Kopekler cekilip, birakildigindan, Virgil’ Cain’in gogsunu oyle bir isirdi ki Cain arka bacaklari ustunde yere oturmak zorunda kaldi. Iki kopek de cok iyi isiriyordu fakar Virgil’in daha guclu isirdigi ve yara verdigi cok daha belli oluyordu. Bir handle arayisi icersindeydim ve handle’I yakaladim (**) Virgili scratche biraktim ve Caini kosesinde sikistirdi ve burnunu, gogsunu, omuzlarini guclu sekilde isiriyordu. 28inci dakikada cain’e tekrar scratch verildi. Virgil Cain ile ortada bulustu fakat son saniye de Virgil yana kayip Cain’in bacagini isirarak Cain’I ters cevirdi. Virgil hem cok hizli dovusuyor hem de cok agir yaralar veriyordu. Bryana kac dakika kaldigini sordum ve 32. dakika da oldugumuzu soyledi. Gene bir handle ararken, handle’i yakaladim. Virgil biraktigimda foul olan bir hold yapti. Tam bu dakikada 36. olmustu. Sira Cain’deydi fakat Cain scratche cikmadi ve maci kazanan bizdik.

ileriki zamanlarda Bob Bryan ve Greg Garnett beni arayarak Grace’s Ch Elmo ile bir show ayarladiklarini soylediler. Ch Elmo, GR. CH. Mickey ve GR. CH. Trouble’un ayni batim kardesiydi. Bu kurulda yaptigim ikinci show olacakti. Ilk show Chicken show Dave’in maciydi ve maci kaybetti. show onun agirinda yapiliyordu ve onun terazisi kullaniliyordu. Ben kopegimi olcmeye gittigimde terazi yerinde yoktu. Dave’e terazinin nerde oldugunu sordugumda cevabi kimseye kullandirtmayacagiydi. Cok garip gelmisti bu olay bana. Ama teraziyi bulup Virgili olctugumde 21.300 gosteriyordu. show 22.200de baglanmisti. Virgili biraktigimda Elmoyu kosesinde yakaladi. Elmo Virgil’in cenesindeki ve omuzundaki iki damari patlatti. 8 dakika civarinda Elmo Virgili yere yatirmisti. Ama Virgil alttan gogusun icine girmeye calisiyordu. Virgil baski altinda oldugu zaman kendini kaybediyor ve gercek gucunu gostermeye basliyordu. 8inci dakika civarinda Virgil alttan Elmonun gogsunun isirdi ve alttan Elmoyu yukari dogru itti ve Elmoyu kafasi ustu yere yatirdi. Sonra Virgil Elmoyu ringin duvarina vurdu. Bogaza dalarak nefessiz birakti Elmoyu. Hemen ardindan gobegi ve sonrasinda da bobrekleri isirmaya basladi. Virgilin normal cok daha uzun kopek disleri vardi ve bu disleri Elmo’nun bobreklerine disetleri degene kadar cokmustu. Virgil artik kontrolu kaybetti ve bobrekleri ayni sekilde iki kere daha isirdi. ELmonun sahibi dovusu 30. dakika da birakti. Ama kopegi kisa bir sure sonra oldu. Virgilin 3xW maciydi.

Dorduncu show icin Frank Buse aradi beni. Ch Chisohn isimli 4xW unvanli kopekle show yapmam icin. Kopek Swango ve Sears’in kopegiydi ve K Gaines tarafindan uretilmisti. Bu macta Virgil rakibini kosesinde yakaladi ve ilk bes dakika icerisinde atar damarlarindan birini patlatti. Virgilin dokundugu her yerden kan geliyor gibi gozukuyordu. AMa Ch Chisohn son derece game, israrci ve inatci bir kopekti. Virgil Ch Chisohn ile cok ugrasiyordu fakat yavas yavas dize getirmeye baslamisti. 40. dakika civarinda Chisohn kotu yaralar almisti ve cok kotu gozukuyordu. 52inci dakikada mactan cekmek zorunda kaldilar ve macin hemen ardindan kopek oldu.

5inci show Phil’s Little George’a 2XW karsiydi ve George son derece deep game bir kopekti. Virgil dorduncu show sonrasina bazi bobrek sorunlari yasamisti ve bu beinci show oncesinde bu agrilar tekrarlamaya basladi. Virgil maca cok hizli basladi ve Georgheun gogsunde iri bir delik acti. Ilk on dakikada bu isi bitirecek gibi gozukuyordu. Ama Virgilin bobrek agrilari tekrarlamaya baslamis olacak ki Virgil yavaslamaya basladi. George maca tekrar donmeye basladi ve Virgil ustunde baskisini kurdu. Ama her zamanki gibi, George daha da baski kurmaya calistiginda Virgil onu macin basinda actigi delikten daha da cok issirmaya basladi. show devam ederken Georgheun gogsunden gelen kan cok bariz sekilde gozukuyordu. Musluktan su akarcasina kan bosaliyordu ringe. George bu kadar kay kaybi sonunda yavasladi. George yattigi yerden virgilin bacagini tutmus birakmiyordu (alkis) Virgil ise Georgeun kafasini sanki onundeki aksam kemigini yer gibi cigniyordu. 43. dakika da george’u mactan cektiler. Gr Ch Virgil 5xW
6 yasindayken Virgili STP Kennels ortagi Soloya sattim. 11 yasinda rahmetli oldu.

http://www.apbtpedigrees.com/printpedigree/printout.php?recordID=16982
B-Real
Admin
B-Real

Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM) Empty
MesajKonu: Geri: Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM)   Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM) Empty09/04/09, 10:32 pm

Ellerine sağlık kardeşim paylaşımlarının dewamını beklıyoruz : )

Gambler's Gr Ch Virgil 5W (ROM)
1 sayfadaki 1 sayfası