Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Köpeklerde Estetik ?

4 posters
YazarMesaj
B-Real
Admin
B-Real

Köpeklerde Estetik ? Empty
MesajKonu: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty09/04/09, 11:12 pm

Evet ARkadaşlar Köpeklerimizin KUlak , Kuyruk gibi operasyonları .
ben kesinlikle karşıyım siz ?
experiance
Admin
experiance

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 12:03 am

aslnda ben karsı degılım dusunsenıze bır boxer kuyruklu ne kadar cırkın oluyor yada doberman ı kulaklı dusunsenıze...bence estetık kopek ıcın cok onemlı ve bu operasyonlar kopegı dahada guzellestırıyor tabıkı ısının ehlı hekımler tarafından yapılmak sartıyla
JunioR

JunioR

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 01:45 am

aLi abi ye katıLıyorum KulakLı bi pit av köpeğine benzio xS
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 07:07 am

bende karşıyım ama her zaman degil tabiki köpeğine göre degerlendirim yani kuyruk hiç bir zaman kesilmemeli pitbullarda kulak kesimine gelince kulak kesimi o pitbull için gerekliyse kesilmeli diger türlü dokunulmamlı ben böyle düşünüyorum..
experiance
Admin
experiance

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 06:31 pm

pitbullda kuyruk kesımıne bende karsıyım ama kulak zevke gore kesılebılır dıye dusunuyorm
B-Real
Admin
B-Real

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 07:28 pm

Sadece Pit Bull ' lar İçin Diil arkadaşlar Kulak Kuyruk derken Boxer , Pitbull ,Rottweiller, vs genel olarak demiştim : )
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 09:12 pm

B-Real demiş ki:
Sadece Pit Bull ' lar İçin Diil arkadaşlar Kulak Kuyruk derken Boxer , Pitbull ,Rottweiller, vs genel olarak demiştim : )

hımm ozaman işler degişir pitbull için dedigim gibi yani kuyruk kesilmemeli kulak ise köpeğin birazdaha estetik açıdan iyi görünüme sahip olması için iyi olabilir diger türlüde kesilmeli yani boxer için diyeceklerim evet boxerların hem kuyrukları kulakları kesilebilir genelde kuyrukları kesiliyor yani rottlar içinse kulakları kesilmez kesilmemmeli ben hiç görmedim ama kuyruk gitmeli kesilmeli rottlar için böyle ama bunlar saf kan olurlasa hoş duruyorlar boxer ve rott kuyruklar kesilince güzel ve estetik açıdan iyi görüntü saglıyor ne kdarda olsa denge yeri köpeklerin canlıların öyle degilmi pitbulların asla kesilmemmeli gamedog olsa bile
JunioR

JunioR

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty10/04/09, 11:07 pm

kuLakLı bi pitbuLL = av köpeği qibi
Kulaksızbi PitbuLL = Canavar gbiii Twisted Evil Twisted Evil

PitbuLLdadaa kuyruk kesiLmess x)
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Köpeklerde Estetik ?   Köpeklerde Estetik ? Empty17/04/09, 03:44 am

pitbulların kuruk kesillmi çok kötü duruyor hiç hoş durmuyor kesen arkadaşlar köpeini başka amaçlar için kullandıkları için kesiyorlar sanrım yani çitayı düşünün avını yakalamka için nasıl koşuyor birde koşarken kuyuguna iyi bakın ondan destek alıyor birde pitbull için düşünürsek pitbull gibi güçlü spor atletik hiper aktiv bir köpein kuyrugunu kessek hiçte bu hareketleri bu kadar kolaylıkla ypamaz hadi kulakları kesiliyor onlar bir yana hoş durabiliyor yani ...

Köpeklerde Estetik ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Köpeklerde Beden Dili Ve Davranış