Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kullandıgınız mamalar

4 posters
YazarMesaj
experiance
Admin
experiance

kullandıgınız mamalar Empty
MesajKonu: kullandıgınız mamalar   kullandıgınız mamalar Empty15/04/09, 01:53 am

arkadaslar ben eukanuba puppy & junior large ve eukanuba lamb & rice all breads kullanıyorum... gunluk 1 tablet te kawu ( kalsıyum ) weriyorum...memnun oldugumu da soyleyebılirim. siz hangi mamaları kullanıyorsunuz ?
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: kullandıgınız mamalar   kullandıgınız mamalar Empty24/04/09, 11:34 pm

MAMA OLARAK PRO PAC LARGE BREET KULLANIYORUM AMA HERGÜN MAMA VERMİORUM BEN MESALA HAAFTADA 2 GÜN YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR YADA YOĞURT,PATATES PÜRESİ,YUMURTA BUNLARI KARIŞTIRIP WERİYORUM 3 GÜN MAMA 2 GÜN HAŞLANMIŞ ET WERİYORUM TAKVİYE OLARAK PETCAL TABLETİ KULLANIYORUM BİDE OYUN ARASINDA FALAN APARATİF OLARAK SALATALIK YİYO Laughing ELİMDE GÖRMESİ YETER HERŞEYİ BIRAKIR SALATALIK PEŞİNDE KOŞAR Very Happy
B-Real
Admin
B-Real

MesajKonu: Geri: kullandıgınız mamalar   kullandıgınız mamalar Empty25/04/09, 09:49 pm

salatalık hastasıda ılk defa goruyorum Very Happy
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: kullandıgınız mamalar   kullandıgınız mamalar Empty25/04/09, 10:01 pm

HEMİDE SALYALARI SEL OLUYO NERDEYSE YERKEN:lol: PİSLİK BENİM KIZIM YA PİSLİK Razz
metehan061

metehan061

MesajKonu: Geri: kullandıgınız mamalar   kullandıgınız mamalar Empty25/04/09, 10:22 pm

halsizlik kırgınlık ve hastalık geçiren köpekler için sizer bir ilaç tarifi vereceğim.. devamlı denediğim birşey..kesinlikle tavsiye ederim...karadenize özgü bir yemek türüdür ama hasta bünyelerin hemen toparlanmasını sağlar...mısırununu tencerede suyla lafa haline getirin sıcakken daha bir miktar tereyağı içine koyun ve eriyince karıştırıp hastaya verin...ılık olmasına dikkat edin... tedavisine büyuük yardımı olacak!!! ben kuru mamalara karşıyım nasıl insanların çeşitli protein ve vitaminlere ihtiyacı varsa tüm hayvanlarında ihtiyacı vardır... o yüzden köpeklerinize normal ev yemeği verirseniz bence daha çok vitamin alacak ve daha sağlıklı olacaktır...
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: kullandıgınız mamalar   kullandıgınız mamalar Empty01/05/09, 05:07 pm

ABİCİM DEDİĞİN DOĞRU AMA KALİTELİ MAMALARDA BU DEDİĞİN BÜTÜN BESİN ÖGELERİ MEVCUT ZATEN BEN HEM MAMA HEM EW YEMEĞİ DEDİĞİMİZ Bİ KAÇ ŞEYLE BESLİYORUM KÖPÜŞLERİMİ AMA DOĞAL BESİNDEN YANAYIM YİNEDE NE BİLİİİM Bİ PEYNİR YUMURTA YOĞURT MEYVE SEBZE FALAN ONLARI YEMESİNİ İSTERİM BİLEEMOOORUM YANİ BENİM FİKRİM.

kullandıgınız mamalar
1 sayfadaki 1 sayfası