Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pitbull Yasağına Karşıyız

+4
JunioR
DAHMER
B-Real
experiance
8 posters
YazarMesaj
experiance
Admin
experiance

Pitbull Yasağına Karşıyız Empty
MesajKonu: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty15/04/09, 05:14 am

Pitbull Yasağına Karşıysanız Anketimize Katılıp Yorumlarınızı Yazınız !
B-Real
Admin
B-Real

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty15/04/09, 05:59 pm

ben karşı diilim
DAHMER
Admin
DAHMER

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty15/04/09, 07:17 pm

B-Real demiş ki:
ben karşı diilim

bu denli katı bir yasağa karşıyım ama bana göre tüm köpek ırklarında üretimi sahiplenilmesi için belli sınırlamalar belli testler ne biliim gerekli düzenlemeler olması gerekir zaten eğer cebinizde varsa şu an 150 200 lira ya pit alırsınız yada kaniş terrier falan önüne gelen aldı üretti bu köpekleri ortalıkta dengesiz standart dışı bi dünya pit denemeyecek ama pit olarak kabul gören köpekler dolaşıyo
https://bestbulls.yetkin-forum.com
JunioR

JunioR

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty15/04/09, 09:57 pm

pitbuLL , Tosa , buLLterieR Fln bunalrın yasakaLanmaması Lasımm Bi Sokak Köpeğii Daha cok dövüşüo Ve daha cok İnsn IsıRıo Amma Adı ÜsTtünde PİTBULL BiTTi yanee xS x(
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty17/04/09, 02:36 am

Pitbull Yasağına bende karşıyım bu nedemek ya nasıl yasaklanır olmaz böyle birşey istemiyorum kesinlikle hep o benligini yitirmişler yüzünden biz pitbull severler ceremesini bizler çekiyoruz mecburmuyuz ya demi arkadaşlar yeter artık pitbul is my life PİTBULL SUÇ DEGİL YAŞAM TARZIDIR TABİKİ ANLAYABİLENE ............ Exclamation
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty10/05/09, 07:01 am

pitbull yasağına karşıyım ayrıca kendi egolarnı tatmin etmek için pitbull besleyen, güzelim pitleri kötü emellerine alet edip kurunun yanında yaşın da yanmasına ve bu yasağa sebep olanlara daha çok karşıyım.
metehan061

metehan061

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty11/05/09, 12:57 am

ben zaten bütün yasaklara karşıyım..
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: Pitbull Yasağına Karşıyız   Pitbull Yasağına Karşıyız Empty12/05/09, 03:12 am

sedat_kktc demiş ki:
pitbull yasağına karşıyım ayrıca kendi egolarnı tatmin etmek için pitbull besleyen, güzelim pitleri kötü emellerine alet edip kurunun yanında yaşın da yanmasına ve bu yasağa sebep olanlara daha çok karşıyım.
KESİNLİKLE KATILIYORUM SEDATCIM. Mad

Pitbull Yasağına Karşıyız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pitbull idman
» PitbuLL & buLterier hanqisi?
» Amerikan Pitbull Terrier
» Neden Pitbull beslerim