Pit Bull
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin En Seviyeli Pit Bull Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kıbrıstan selamlar...

+3
haydut_killer
experiance
sedat_kktc
7 posters
YazarMesaj
sedat_kktc

sedat_kktc

kıbrıstan selamlar... Empty
MesajKonu: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 06:20 am

herkese iyi forumlar. diğer forumlardan da bir çoğunuz beni biliyorsunuz herhalde ama yine de ben kendimi sizlere tanıtayım. ben Sedat Coşansel, 19 temmuz 1988 kıbrıs-girne doğumluyum. yakın doğu üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. boyum 1.86 74 kiloyum. part time olarak girnedeki cypruspet adında bir petshop un köpek bölümü sorumlusu olarak çalışıyorum yani kısacası yaşımın sitedeki birçok kişiden küçük olmasına rağmen hayvanlar, özellikle köpekler hakkında bilgiliyim. evimde 3 tane pitbull, 2 tane ingiliz pointer ve 1 tane alman pointer besliyorum. doğdum doğalı sadece köpeklerle değil bütün hayvanlarla iç içeyim. kısacası kısacası hamster dan yılana kadar bütün hayvanları seviyorum. ayrıca spor olarak 8 senedir profösyönel bir takımda kalecilik yapmaktayım. herkese iyi forumlar dilerim, güzel vakit geçirmemiz dileğiyle.....
experiance
Admin
experiance

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 07:07 am

kıbrıstan bır arkadasımızın daha aramıza katılması sewındırıcı Razz bende magosa'da yasıyorum sedat, dogu akdenız unı hukuk fakultesı son sınıf ogrencısıyım....magosa'ya yolun duserse tanısırız ınş...aramıza katılmana gercekten sewındım ıyı forumlar dılerım
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 07:17 am

experiance demiş ki:
kıbrıstan bır arkadasımızın daha aramıza katılması sewındırıcı Razz bende magosa'da yasıyorum sedat, dogu akdenız unı hukuk fakultesı son sınıf ogrencısıyım....magosa'ya yolun duserse tanısırız ınş...aramıza katılmana gercekten sewındım ıyı forumlar dılerım
sizin üniversitede okuyan kuzenlerim var ara sıra onları ziyarete geliyorum. bende tanıştığımıza memnun oldum avukat bey Very Happy tabi tabi ben kuzenleri ziyarete geleceğimde sana 1 gün öncesinden pm atarım hem tanışmış oluruz. burada pit varmı yoksa türkiyedemi senin canavarlar?
experiance
Admin
experiance

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 07:20 am

benim pit de burda Smile msn ekle istersen daha rahat ulasabılırız... msn : amatorleo@hotmail.com

magosa ya geldıgınde herzaman beklerım
haydut_killer

haydut_killer

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 02:11 pm

hoşgeldiniz iyi forumlar dilerim
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 05:41 pm

hoşbulduk kardeşim. sana da iyi forumlar.
C_e_M
Admin
C_e_M

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty10/05/09, 10:23 pm

aramıza hoşgeldin
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty11/05/09, 12:07 am

C_e_M demiş ki:
aramıza hoşgeldin
hoşbulduk.
metehan061

metehan061

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty11/05/09, 01:00 am

hoşgeldin kardeşim i,yi forumlar..
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty11/05/09, 01:23 am

metehan061 demiş ki:
hoşgeldin kardeşim i,yi forumlar..
hoşbulduk abi. cümlemize iyi forumlar.
ANGEL_EXAMPLE

ANGEL_EXAMPLE

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty12/05/09, 03:17 am

ARKADAŞM HOŞGELDİN ARAMIZA SENİ BURADADA GÖRMEK GÜZEL İYİ Wink VAKİT GEÇİRMEN DİLEĞYLE
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty12/05/09, 04:11 am

ANGEL_EXAMPLE demiş ki:
ARKADAŞM HOŞGELDİN ARAMIZA SENİ BURADADA GÖRMEK GÜZEL İYİ Wink VAKİT GEÇİRMEN DİLEĞYLE
hoşbulduk. inşallah hep birlikte iyi vakit geçiririz.
B-Real
Admin
B-Real

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty12/05/09, 05:26 am

aramıza hoşgeldin arkadasım
sedat_kktc

sedat_kktc

MesajKonu: Geri: kıbrıstan selamlar...   kıbrıstan selamlar... Empty12/05/09, 06:03 pm

hoşbulduk halil kardeşim.

kıbrıstan selamlar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selamlar herkese
» herkeze selamlar
» dahmerden selamlar
» herkeze selamlar